درباره ما

به سایت ما خوش آمدید.
اگر اکنون اینجایید به احتمال زیاد در صدد وارد کردن یک محصول مرتبط با بهداشت و درمان به کشور عزیزمان ایران هستید. اگر از وارد کنندگان این قبیل محصولات بپرسید عموما شرایط ویژه قانونگذاری و اجرایی ایران را به عنوان مهمترین مشکل در مسیر واردات به ایران ذکر می کنند. وجود مراجع مختلف قانونگذاری و سازمانهای موازی اجرایی باعث بروز بیش از پیش این پیچیدگی ها می شود.
در این مسیر پرپیچ و خم کسی برنده است که به تمام زوایای قانونی واردات محصولاتش اشراف کامل داشته باشد.
سعی ما در این سایت بر این است تا پیمودن این مسیر دشوار را برایتان ساده تر کنیم.
در این سایت شما اطلاعات کاملی خواهید یافت از تمام مراحل واردات یک محصول از ثبت آن تا گرفتن مجوزهای لازم و دست آخر فروش آن.
بنا به تخصصمان این مسیر را با محصولات مرتبط با بهداشت و درمان شروع می کنیم به این امید که در آینده ای نزدیک اطلاعات مربوطه را در تمام زمینه ها ارائه نماییم.

ما به شما کمک می کنیم مراحل دشوار و پیچیده واردات محصولات مرتبط با بهداشت و سلامت به ایران را سریعتر طی کنید. در این سایت می توانید کلیه اطلاعات مربوط به واردات داروها و فراورده های دارویی, مکملهای رژیمی - غذایی و ورزشی, تجهیزات پزشکی و بیمارستانی, محصولات آرایشی و بهداشتی و خلاصه هر آنچه که ورودش به ایران نیازمند اخذ مجوز از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است را مطالعه نمایید.
همچنین در صورت نیاز می توانید از خدمات مشاوره ای ما در این زمینه ها بهره ببرید.